Footer

Friss topikok

• pingvin14: Avatar teszt (2009.05.21. 15:11) PUSE hírek 21. hét
  • ifjvit: Még jó, hogy pont ilyenkor karbantartják az oldalt, vagy mi, amikor próbálunk egy kis hírt verni n... (2009.01.14. 16:54) Powerplay Manager játék
  • pingvin14: hoppá.. ha van róla fotó felrakom szívesen! Amúgy a gól se volt benn, és vancouver-ről sem beszélg... (2008.11.16. 20:42) Köztünk élő celebek...
  • pingvin14: A szavazást 15 nap után lezártam: Heti 2 edzés: 14 szavazat (56%) Heti 3 edzés: 11 szavazat (44%)... (2008.08.21. 13:02) Szavazás: mennyi edzést tartsunk egy héten?

2009.01.20. 12:00 pingvin14

A Trófea versenysorozatra csak 5 csapat jelentkezett, ezért ezúton módosítjuk a versenykiírást, mégpedig úgy, hogy egy költségtakarékosabb és csak 2 fordulós kupa versenyt rendezünk.

Kiemelve a főbb eltéréseket az első, hogy a január 24-i fordulót töröljük, a díjazást módosítjuk, a nevezési díjat csökkentjük annak reményében, hogy több csapat jelentkezik. Ezt a Marczi Skate Kupát akkor is megrendezzük, ha csak a már benevezett 5 csapat (Gepárd, Kiteline, Narválok, Sió Red Wings, Széna Sztárz) indul.

Helyszín:
UTE Jégcsarnok
1044 Budapest, Megyeri út 13.
A hivatalos méretű jégkorong pálya 2 szélső (támadó) harmadában történik a mérkőzések lebonyolítása egy-egy játékvezető közreműködésével, kapusok nélkül, kisméretű kapura. A középső (semleges) harmadban tartózkodnak a cserejátékosok, illetve melegíthetnek a soron következő csapatok.

A versenysorozat összetett díjazása:

Az első három helyezett csapat kupát kap.
A díjkiosztót tombola követi melyen minden csapatból egy játékos biztosan nyer a kisebb-nagyobb ajándékok közül.
A tombola fődíja: 1 db NIKE BAUER Composite hokiütő.

Nevezési határidő: 2009. február 5 (csütörtök) 18.00 óra
Nevezési díj: 30.000 Ft + áfa / csapat

Nevezéseket csak a kitöltött és az összes csapattag által aláírt rajtlisták egyidejű leadásával tudunk elfogadni!

A verseny ideje:

2009. február 14. (szombat) 10-15
2009. március 14. (szombat) 10-15
Pótnap: 2009. április eleje (igény szerint később pontosítjuk)

A nevezett csapatok számától függően szervezzük a lebonyolítást, amennyiben legalább 10 csapat nevez 2 csoportra osztjuk a mezőnyt a tavalyi eredmények figyelembe vételével.

Résztvevők:
• 1994. december 31. előtt született férfisportolók, kivéve az UTE, Miskolc, Alba Volán, Dab.Docler, FTC, NZ Stars, SC Csíkszereda és HC Csíkszereda egyesületek igazolt sportolói.
• Csapatonként 2 fő külföldi állampolgár nevezése engedélyezett.
• Csapatonként 3 fő hölgyversenyző nevezése engedélyezett, kivéve, akik a női bajnokságban igazolt játékosok.

Csapat létszám: minimum 4 fő, maximum 9 fő.( + 1 fő tartalék nevezhető aki csereként bármikor beállhat valaki helyett)

Pótnevezésként maximum 2 fő játékos nevezhető
Pótnevezés: 5.000 HUF / játékos

Nevezési cím:  MARCZI SKATE 1138 Budapest Váci út 168.

Versenyszabályok

1. A mérkőzések 12 perc időtartam hosszúak, (folyamatos időmérés). A következő mérkőzés lebonyolítása egy perc múlva kezdődik és három mérkőzés után megközelítőleg 15-20 perc jégfelújítás történik.. Az a csapat, amelyik a jelzett időben, legalább 3 fővel nem jelenik meg a mérkőzésre, automatikusan elveszti a mérkőzést 5-0 arányban.
2. Csapatonként 3 fő mezőnyjátékos lehet egy időben a játéktéren
3. Sípcsontvédő, könyökvédő, védőkesztyű és fejvédő sisak viselése kötelező!
4. A csapatok egyértelmű megkülönböztetése érdekében egységes színű mez viselése kötelező!
5. Mindennemű testjáték (palánkra szorítás is) tilos, kiállítás 1perc, 1+1, vagy 2 perc + végleges lehet. Azt a sportolót, akit egy mérkőzésen harmadszor is  kiállítással büntetnek az adott mérkőzésen végleges kiállítást kap. Helyette cserejátékos szerepeltethető tovább.
Pattintott lövés, valamint minden egyéb térdmagasság feletti lövés tilos.
6. Szándékos sérülésokozás, verekedés, súlyos sportszerűtlen magatartás esetén a versenybíróság a vétkest, vagy vétkes csapatot azonnali hatállyal kizárhatja a versenyből.
7. A nevezések lezárását követően minden csapatot e-mail-ben értesítünk a beosztásról és a várható időpontokról.
8. Átöltözéshez és zuhanyozáshoz 2 db öltöző biztosított, azonban a felszerelések, csomagok őrzéséről minden csapat köteles gondoskodni.