Footer

Friss topikok

• pingvin14: Avatar teszt (2009.05.21. 15:11) PUSE hírek 21. hét
  • ifjvit: Még jó, hogy pont ilyenkor karbantartják az oldalt, vagy mi, amikor próbálunk egy kis hírt verni n... (2009.01.14. 16:54) Powerplay Manager játék
  • pingvin14: hoppá.. ha van róla fotó felrakom szívesen! Amúgy a gól se volt benn, és vancouver-ről sem beszélg... (2008.11.16. 20:42) Köztünk élő celebek...
  • pingvin14: A szavazást 15 nap után lezártam: Heti 2 edzés: 14 szavazat (56%) Heti 3 edzés: 11 szavazat (44%)... (2008.08.21. 13:02) Szavazás: mennyi edzést tartsunk egy héten?

Játékosok

Látogatók

free counters

Iratkozz fel!

Világbajnoki tippverseny - IV. forduló

2010.05.21. 12:05 pingvin14

negyedik fordulóban a szombaton megrendezésre kerülő elődöntőkre lehet tippelni, melyek másfeles szorzóval kerülnek beszámításra:

Sat, May 22 53 14:00 Cologne  Sweden  vs.  Czech Rep.
Sat, May 22 54 18:00 Cologne  Russia    vs.  Germany

A vasárnapi bronz meccsre és döntőre mindenki magától küldje tippjét e-mailben vagy sms-ben, ezek párosításáról hétvégén már nem küldök külön e-mailt!

Sajnos Süme tippjei nem érkeztek meg időben, ezért eggyel kevesebb lett a díjakért versengők létszáma. A játék állása a negyeddöntők után: