Footer

Friss topikok

• pingvin14: Avatar teszt (2009.05.21. 15:11) PUSE hírek 21. hét
  • ifjvit: Még jó, hogy pont ilyenkor karbantartják az oldalt, vagy mi, amikor próbálunk egy kis hírt verni n... (2009.01.14. 16:54) Powerplay Manager játék
  • pingvin14: hoppá.. ha van róla fotó felrakom szívesen! Amúgy a gól se volt benn, és vancouver-ről sem beszélg... (2008.11.16. 20:42) Köztünk élő celebek...
  • pingvin14: A szavazást 15 nap után lezártam: Heti 2 edzés: 14 szavazat (56%) Heti 3 edzés: 11 szavazat (44%)... (2008.08.21. 13:02) Szavazás: mennyi edzést tartsunk egy héten?

Játékosok

Látogatók

free counters

Iratkozz fel!

Sapa AV19 - Agárdi Pálinkafőzde Amatőr Jégkorong Torna

2010.02.05. 12:50 pingvin14

A SAPA Fehérvár AV 19  és az AGÁRDI PÁLINKAFŐZDE Amatőr Jégkorong Tornát rendez 2010. február 7-én (vasárnap) 9.30-17 óráig a Velencei-tavon, a gárdonyi Sportbeachen. A tornára 4-8 fős csapatok jelentkezését várják!

Minden csapat minimum 3 mérkőzést játszik, a mérkőzéseket hivatalos játékvezetők irányítják. Az MJSZ igazolt játékosai nem szerepelhetnek (OB1, OB2, utánpótlás) a csapatban. A győztes büntetőket üthet a székesfehérvári ifj. Ocskay Gábor jégcsarnokban a felnőtt csapat kapusának a a február 16-i Klagenfurt elleni meccs szünetében. Az első és második helyezett ingyen belépőt kap a február 16-i hazai mérkőzésre (Klagenfurt elleni meccs), az első ezen kívül egy karton pálinkát is megnyer a győzelemmel.

Szólj hozzá!

Címkék: bajnokság sapa av19 agárdi pálinkafőzde amatőr jégkorong torna

PUSE hírek 5. hét

2010.02.05. 12:12 pingvin14

Címkék: bajnokság közvetítés ebel puse hírek marczi skate trófea edzéslátogatási nyilvántartás ob i drago kupa marczibáyi tér port.hu sport tv kupa