Footer

Friss topikok

• pingvin14: Avatar teszt (2009.05.21. 15:11) PUSE hírek 21. hét
  • ifjvit: Még jó, hogy pont ilyenkor karbantartják az oldalt, vagy mi, amikor próbálunk egy kis hírt verni n... (2009.01.14. 16:54) Powerplay Manager játék
  • pingvin14: hoppá.. ha van róla fotó felrakom szívesen! Amúgy a gól se volt benn, és vancouver-ről sem beszélg... (2008.11.16. 20:42) Köztünk élő celebek...
  • pingvin14: A szavazást 15 nap után lezártam: Heti 2 edzés: 14 szavazat (56%) Heti 3 edzés: 11 szavazat (44%)... (2008.08.21. 13:02) Szavazás: mennyi edzést tartsunk egy héten?

Játékosok

Naptár

Látogatók

free counters

Iratkozz fel!

NHL Stanley Kupa döntő - győzött a Detroit!!!

2008.06.06. 15:23 pingvin14

Az első két meccs alapján némi meglepetésre csak a hatodik mérkzősen ért célt a Detroit és győzte le idegenben a Pittsburgh Penguins csapatát.

A párharc 3-2-es végeredménnyel ért véget, de nem sok kellett volna a pingvineknek az újabb bravúrhoz, hogy döntetlenre mentsék a meccset a rendes játékidőben. Hogy mi lett volna a hosszabbításban? Ezt már kár firtatni, a Detroit meggyőző teljesítménnyel megérdemelten gyűjtötte be Stanley Kupát. Sajnálhatják, hogy ezt nem otthon tették, rossz volt látni az üres lelátók előtt ünneplő csapatot.